- Kategórie
- Výrobcovia
5109CJCW HONOR 600 Lite 8GB+128GB Sprout Green DS
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
|
Displej |
|
|---|---|
| Dotykový displej | áno |
| Počet displejov | 1 |
| Typ displeja | AMOLED |
| Veľkosť displeja | 6,6" |
|
Fotoaparát |
|
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 16 Mpx |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 108 Mpx |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | áno |
| NFC | áno |
| Wifi | áno |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 180 |
| Reproduktory | áno |
| Typ konštrukcie | Dotykový displej |
|
Všeobecné |
|
| Farba | Zelená |
| Kapacita batérie | od 6000 mAh do 6999 mAh |
| Počet SIM | 2x |
| Typ SIM | Dual nano SIM |
| Vyberateľná batéria | nie |
| Výrobca | Honor |
| Zvýšená odolnosť | áno |
|
Výkon a pamäť |
|
| Počet jadier CPU | 8x |
| RAM | 8GB |
| ROM | 128GB |
| Slot na pam. kartu | nie |
Podrobnosti o produkte
" Telo z hliníkovej zliatiny, IP66 ochrana pred prachom a vodou, 6520 mAh batéria
" Fyzické AI tlačidlo, množstvo integrovaných AI funkcíí s Magic OS 10
Produkt manažér:
Daniela Štefanička, 0917811888, daniela.stefanicka@irdistribution.sk