- Kategórie
- Výrobcovia
Produkt je vyradený!
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:
Dominik Bučko
Infinix Hot 11 4+64GB Čierny
Výrobca
INFINIX
Kód
Infinix Hot 11 4+64GB Black
Zaradenie produktu
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
|
Displej |
|
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 90 |
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka hlavného displeja | 6.82 |
|
Fotoaparát |
|
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 Mpx |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 50+2 Mpx |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | áno |
| Dáta | 4G |
| GPS | áno |
| NFC | nie |
| Wifi | áno |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 210 |
| Rozmery VxŠxH (mm) | 171.5x77.5x9.2mm |
|
Všeobecné |
|
| Čítačka odtlačkov prstov | áno |
| FM Rádio | nie |
| Kapacita batérie | od 6000 mAh do 6999 mAh |
| Nabíjačka | Súčasť balenia |
| Operačný systém | Android™ 11 |
| Typ SIM | Nano SIM |
|
Výkon a pamäť |
|
| RAM | 4GB |
| ROM | 128GB |
| Typ procesora | Mediatek Helio G37 |
Podrobnosti o produkte
Produkt manažér:
Dominik Bučko, +421 947 911 901, dominik.bucko@irdistribution.sk