- Kategórie
- Výrobcovia
Motorola Moto G75 5G IP68 Šedá
Výrobca
MOTOROLA mt
Kód
Moto G75 5G Charcoal Gray
Part No.
840023273698
Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
HLS
Záruka
24 Mesiace
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
| Doporučená MOC s DPH | 349,90 |
|
Displej |
|
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 120 |
| Počet displejov | 1 |
| Rozlíšenie hlavného displeja | 2400x1080 |
| Typ displeja | IPS |
| Uhlopriečka hlavného displeja | 6,78 |
|
Fotoaparát |
|
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 16 Mpx |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 50+8 Mpx |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | áno |
| Dáta | 5G |
| GPS | áno |
| NFC | áno |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 208 |
| Reproduktory | stereo |
| Rozmery VxŠxH (mm) | 166,09x77,24x8,44 |
| Typ konštrukcie | Dotykový displej |
|
Všeobecné |
|
| Čítačka odtlačkov prstov | áno |
| Farba | Šedá |
| Kapacita batérie | od 5000 mAh do 5999 mAh |
| Nabíjačka | Nie je súčasť balenia |
| Operačný systém | Android™ 14 |
| Počet SIM | 2x |
| Typ SIM | Nano + eSIM |
| Výrobca | Lenovo |
| Zvýšená odolnosť | IP68+MIL-STD-810H |
|
Výkon a pamäť |
|
| Frekvencia jadier CPU | 4x2.4GHz Cortex-A78 + 4x1.8GHz Cortex A-55 |
| Počet jadier CPU | 8x |
| RAM | 8GB |
| ROM | 256GB |
| Typ procesora | Qualcomm® Snapdragon® 6 Gen 3(4nm) |
GPSR
Kontakt:
Motorola Mobility
Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1a Planta 28050 Madrid, Spain
info.sk@motorola.com
Motorola Mobility
Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1a Planta 28050 Madrid, Spain
info.sk@motorola.com

Podrobnosti o produkte
Motorola Moto G75: Výkonný a odolný smartfón pre náročných
Motorola Moto G75 je smartfón, ktorý zaujme nielen svojim elegantným dizajnom, ale aj skvelými funkciami a výkonom.
Kľúčové vlastnosti:
Motorola Moto G75 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výkonný a odolný smartfón s kvalitným fotoaparátom a dlhou výdržou batérie.
Produkt manažér:
Bohumil Patak, 0918822888, bohumil.patak@irdistribution.sk