- Kategórie
- Výrobcovia
Nokia 105 DS 2023 Edition Charcoal
Zaradenie produktu
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
|
Displej |
|
|---|---|
| Počet displejov | 1 |
| Rozlíšenie hlavného displeja | 160 x 120 |
| Typ displeja | LCD |
| Veľkosť displeja | 1,77" |
|
Fotoaparát |
|
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | nemá |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | nemá |
| Stabilizácia fotoaparátu | nie |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | nie |
| Dáta | 2G |
| GPS | nie |
| Infraport | nie |
| NFC | nie |
| Wifi | nie |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 78,7 |
| Rozmery VxŠxH (mm) | 115.1 x 49.4 x 14.5 mm |
| Typ konštrukcie | Tlačidlová |
|
Všeobecné |
|
| Čítačka odtlačkov prstov | nie |
| Farba | Čierna |
| FM Rádio | Wireless FM radio |
| Kapacita batérie | do 1999 mAh |
| Nabíjačka | Súčasť balenia |
| Operačný systém | S30+ |
| Počet SIM | 2x |
| Typ SIM | Mini |
| Vyberateľná batéria | áno |
| Výrobca | Nokia |
|
Výkon a pamäť |
|
| Počet jadier CPU | 1x |
| RAM | 4 MB |
| ROM | 4 MB |
| Slot na pam. kartu | nie |

Podrobnosti o produkte
Produkt manažér:
Daniela Štefanička, 0917811888, daniela.stefanicka@irdistribution.sk