- Kategórie
- Výrobcovia
NOKIA 105 DS 2026 Black
Výrobca
Nokia MT
Kód
105 DS 2026 Black
Part No.
6438409109859
Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
HLS
Záruka
24 Mesiace
Zaradenie produktu
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
|
Displej |
|
|---|---|
| Rozlíšenie hlavného displeja | 160 x 120 |
| Typ displeja | TFT |
| Veľkosť displeja | 1,77" |
|
Fotoaparát |
|
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | nemá |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | nemá |
| Stabilizácia fotoaparátu | nie |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | nie |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 74,4 |
| Rozmery VxŠxH (mm) | 115 x 49 x 14 |
| Typ konštrukcie | Tlačidlová |
|
Všeobecné |
|
| Čítačka odtlačkov prstov | nie |
| Farba | Čierna |
| FM Rádio | áno |
| Kapacita batérie | do 1999 mAh |
| Nabíjačka | Nie je súčasť balenia |
| Operačný systém | S30+ |
| Počet SIM | 2x |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Vyberateľná batéria | áno |
| Výrobca | Nokia |
| Zvýšená odolnosť | IP54 |
|
Výkon a pamäť |
|
| Počet jadier CPU | 10x |
| RAM | 4 MB |
| ROM | 4 MB |
| Slot na pam. kartu | áno do 32GB |
Podrobnosti o produkte
Produkt manažér:
Daniela Štefanička, 0917811888, daniela.stefanicka@irdistribution.sk