- Kategórie
- Výrobcovia
5109CHCV HONOR 600 8GB+256GB Oranžový
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
|
Displej |
|
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 120 |
| Typ displeja | AMOLED |
| Veľkosť displeja | 6,57" |
|
Fotoaparát |
|
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50Mpx |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | áno |
| Dáta | 5G |
| GPS | áno |
| NFC | áno |
| Wifi | áno |
|
Konektivita a dátové prenosy |
|
| USB | USB type-C |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 188 |
| Reproduktory | áno |
| Typ konštrukcie | Dotykový displej |
|
Všeobecné |
|
| Farba | Oranžová |
| Kapacita batérie | od 6000 mAh do 6999 mAh |
| Operačný systém | Android 16 |
| Typ SIM | Dual nano SIM |
| Vyberateľná batéria | nie |
| Výrobca | Honor |
| Zvýšená odolnosť | áno |
|
Výkon a pamäť |
|
| Počet jadier CPU | 8x |
| RAM | 8GB |
| ROM | 256GB |
| Slot na pam. kartu | nie |
| Typ procesora | Snapdragon 7 Gen 4 |

Podrobnosti o produkte
- Luxusný dizajn, pevný a odolný matný kovový rám
- 6400mAh batéria s 2,5-dňová výdržou, odolnosť IP69K
Produkt manažér:
Daniela Štefanička, 0917811888, daniela.stefanicka@irdistribution.sk