- Kategórie
- Výrobcovia
5109CHFH HONOR 600 Pro 12GB+512GB Čierny
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
|
Displej |
|
|---|---|
| Dotykový displej | áno |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 120 |
| Typ displeja | AMOLED |
| Veľkosť displeja | 6,57" |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | áno |
| Dáta | 5G |
| GPS | áno |
| NFC | áno |
| Wifi | áno |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 188 |
| Reproduktory | stereo |
| Typ konštrukcie | Dotykový displej |
|
Všeobecné |
|
| Čítačka odtlačkov prstov | áno |
| Farba | Čierna |
| Kapacita batérie | od 6000 mAh do 6999 mAh |
| Operačný systém | Android 16 |
| Typ SIM | Nano + eSIM |
| Vyberateľná batéria | nie |
| Výrobca | Honor |
| Zvýšená odolnosť | áno |
|
Výkon a pamäť |
|
| Počet jadier CPU | 8x |
| RAM | 12GB |
| ROM | 512GB |
| Slot na pam. kartu | nie |
| Typ procesora | Snapdragon 8 |

Podrobnosti o produkte
Produkt manažér:
Daniela Štefanička, 0917811888, daniela.stefanicka@irdistribution.sk