- Kategórie
- Výrobcovia
Produkt je vyradený!
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:
Bohumil Patak
Motorola Moto G60s 120Hz Modrá
Výrobca
MOTOROLA mt
Kód
Moto G60s 120Hz Ink Blue
Part No.
840023225338
Poslať info
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Odoslať informáciu o produktu známemu
Našli ste chybu?
Parametre
| Doporučená MOC s DPH | 249€ |
|
Displej |
|
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 120 |
| Počet displejov | 1 |
| Rozlíšenie hlavného displeja | 2460x1080 |
| Typ displeja | IPS |
| Uhlopriečka hlavného displeja | 6,8 |
| Veľkosť displeja | 6,8" |
|
Fotoaparát |
|
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 16 Mpx |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 64+8+5+2 Mpx |
|
Komunikácia a porty |
|
| Bluetooth | áno |
| Dáta | 4G |
| GPS | áno |
| Infraport | nie |
| NFC | áno |
| Wifi | áno |
|
Konštrukcia |
|
| Hmotnosť (g) | 212 |
| Rozmery VxŠxH (mm) | 169.7 x 75.9 x 9.6 |
| Typ konštrukcie | Dotykový displej |
|
Všeobecné |
|
| Čítačka odtlačkov prstov | áno |
| Farba | Modrá |
| FM Rádio | áno |
| Kapacita batérie | od 5000 mAh do 5999 mAh |
| Operačný systém | Android™ 11 |
| Počet SIM | 2x |
| Stavová dióda | nie |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Vyberateľná batéria | nie |
| Výrobca | Lenovo |
| Zvýšená odolnosť | P2i nano coating |
|
Výkon a pamäť |
|
| Frekvencia jadier CPU | Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Počet jadier CPU | 8x |
| RAM | 4GB |
| ROM | 128GB |
| Slot na pam. kartu | áno |
| Typ procesora | Mediatek Helio G95 (12 nm) |
GPSR
Kontakt:
Motorola Mobility
Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1a Planta 28050 Madrid, Spain
info.sk@motorola.com
Motorola Mobility
Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1a Planta 28050 Madrid, Spain
info.sk@motorola.com

Podrobnosti o produkte
169.7 x 75.9 x 9.6 mm
212g
Displej
6,8" FULL HD+ IPS 1080 x 2460, 120Hz, HDR10
Procesor
Mediatek Helio G95 (12 nm)
Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
ANDROID 11
RAM: 4GB
ROM 128GB + MicroSD až do 128GB
Kamery:
Hlavná: 64Mpx wide + 8Mpx ultrawide + 5Mpx + 2Mpx
Selfie: 16Mpx
DUAL SIM/ LTE
3,5mm Jack
NFC
Fingerprint
FM RADIO
Batéria
5000mAh + USB-C s podporou ULTRA rýchleho nabíjania 50W
Produkt manažér:
Bohumil Patak, 0918822888, bohumil.patak@irdistribution.sk